Märklin vagnar och lok spår Ho

Klubbat för:

3 000 SEK

3 000 SEK

MÄRKLIN TÄGSET, spår Ho, 1930-60-tal, bestående av Mitropa restaurangvagn 342, sovvagn 343, bananvagn 382, bagagevagn 328, 2 st personvagnar 327, ånglok 3000, stationshus 418, transformator, 36 rälsbitar, 2 växlar

Chassi till sovvagn 353J samt tender till ett ånglok medföljer, skador

595732

2018-12-08