Ljuskrona gustaviansk stil
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
LJUSKRONA, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft, för 8 stearinljus, stomme i förgylld mässing behängd med olikslipade prismor, höjd ca 110, diameter ca 65 cm
Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen
595733
2018-12-04