Kartell Ett par hurtsar

Kartell Ett par hurtsar
Kartell Ett par hurtsar
Kartell Ett par hurtsar
Kartell Ett par hurtsar
Kartell Ett par hurtsar
Kartell Ett par hurtsar
Kartell Ett par hurtsar
Kartell Ett par hurtsar

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ANTONIO CITTERIO, ett par hurtsar, "Mobil 2010", för Kartell, svart plast, höjd ca 63 cm, 46x48 cm

slitage, repor

595742

2018-12-08