Klubbat för:
7 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ALVAR AALTO, stolar, 5 st, modell "68", Artek, skiktlimmad björk, sitthöjd ca 43,5 cm
Skador: Slitage, sprickor
595744
2018-12-04
Gör en kostnadsfri värdering här