Sigge UIfsparre oljemålning

Sigge UIfsparre oljemålning
Sigge UIfsparre oljemålning
Sigge UIfsparre oljemålning
Sigge UIfsparre oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

3 000 SEK

SIGGE ULFSPARRE (1788-1864): Stilleben fåglar, signerad och daterad S. Ulfsparre 1860, olja på duk, 59x75

Krackelringar, färgbortfall

595753

2018-12-04