Klubbat för:
1 800 SEK
3 000 SEK
SIGGE ULFSPARRE (1788-1864): Stilleben fåglar, signerad och daterad S. Ulfsparre 1860, olja på duk, 59x75
Krackelringar, färgbortfall
595753
2018-12-04