Erik Höglund golvljusstake

Erik Höglund golvljusstake
Erik Höglund golvljusstake
Erik Höglund golvljusstake
Erik Höglund golvljusstake
Erik Höglund golvljusstake
Erik Höglund golvljusstake
Erik Höglund golvljusstake
Erik Höglund golvljusstake

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIK HÖGLUND, golvljusstake, Boda glasbruk och smide, 1960-tal, stomme i järnsmide och klarglas, sju ljushållare med hängande sigill, höjd 81, diameter 41 cm

Skador och slitage

595758

2018-12-04