Brickbord 1800-tal

Brickbord 1800-tal
Brickbord 1800-tal
Brickbord 1800-tal
Brickbord 1800-tal
Brickbord 1800-tal
Brickbord 1800-tal
Brickbord 1800-tal
Brickbord 1800-tal

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BRICKBORD, 1800-tal, England, benställning bestat lövträ, bricka i bemålad metall med lanskapsmotiv, höjd 54, 70x55 cm

Senare glasskiva, benställning med lagning

595762

2018-12-04