Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BRICKBORD, 1800-tal, England, benställning bestat lövträ, bricka i bemålad metall med lanskapsmotiv, höjd 54, 70x55 cm
Senare glasskiva, benställning med lagning
595762
2018-12-04
Gör en kostnadsfri värdering här