Fällbord England
2018-12-04
595765
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FÄLLBORD, 1900-tal, England, fanerat med mahogny, svarvad tredelad fot, höjd 69, diameter 68 cm
Bruksslitage