Konsoler

Konsoler
Konsoler
Konsoler
Konsoler
Konsoler
Konsoler
Konsoler
Konsoler

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VÄGGHYLLOR, 1 par, 1800-tal, skuren dekor, förgyllt trä, höjd ca 23, djupp 30 cm

Slitage, avslag, skador

595773

2018-12-04