Skåp
Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SKÅP, 1900-talets mitt, fanerat med valnöt, profilerad sidor och dörra, skyltmärkt Harald Larsson Möbler Stockholm, höjd 152, 107x45 cm, nyckel och hyllbärare finns
Slitage, ytskador vid lås
595774
2018-12-04