Skåp

Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKÅP, 1900-talets mitt, fanerat med valnöt, profilerad sidor och dörra, skyltmärkt Harald Larsson Möbler Stockholm, höjd 152, 107x45 cm, nyckel och hyllbärare finns

Slitage, ytskador vid lås

595774

2018-12-04