Ljuskrona Ryssland

Ljuskrona Ryssland
Ljuskrona Ryssland
Ljuskrona Ryssland
Ljuskrona Ryssland
Ljuskrona Ryssland
Ljuskrona Ryssland
Ljuskrona Ryssland
Ljuskrona Ryssland

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LJUSKRONA, Baltikum, 1900-talets början, stomme i mässing, behängd med olikslipade prismor,
höjd ca 90, diameter 58 cm

Skador, lös plymdel medföljer, senare avslut

595776

2018-12-04