Bordslampa senempire

Bordslampa senempire
Bordslampa senempire
Bordslampa senempire
Bordslampa senempire
Bordslampa senempire
Bordslampa senempire

Klubbat för:

8 200 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

BORDSLAMPA, 1800-talets mitt, senempire, förgylld och patinerad brons, höjd exkl. lampsockel ca 31 cm

Kuntoraportti

Omgjord från ljusstake, slitage, bucklor

595788

Päivämäärä:

2018-12-05