Bordslampa senempire
Klubbat för:
8 200 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
BORDSLAMPA, 1800-talets mitt, senempire, förgylld och patinerad brons, höjd exkl. lampsockel ca 31 cm
Kuntoraportti
Omgjord från ljusstake, slitage, bucklor
595788
Päivämäärä:
2018-12-05