Klubbat för:
7 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TUMLARE, silver, Augsburg, 1700-tal, invändigt förgylld, höjd ca 5 cm, vikt ca 63 g
Slitage
595793
2018-12-05
Gör en kostnadsfri värdering här