Anders Zorn etsning

Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning

Klubbat för:

160 EUR

Utropspris

200 EUR

ANDERS ZORN (1860-1920): Sommar, 1910, ur Ord och bild, signerad i plåten, etsning, bildyta ca 17,7x12 cm.

LITTERATUR: Asplund 211, Hjert & Hjert 248, ZG 211

595803

2018-12-16