Skrivschatull

Skrivschatull
Skrivschatull
Skrivschatull
Skrivschatull
Skrivschatull
Skrivschatull
Skrivschatull
Skrivschatull
Skrivschatull
Skrivschatull

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RESESCHATULL / SKRIVSCHATULL, England, 1800-tal, mahognyfanér, mässingslister och beslag, höjd 14, 45x31 cm, nyckel finns

Slitage, sprickor, skrivskivan har slagit sig

595805

2018-12-05