Wilhelm Nowak oljemålning

Wilhelm Nowak oljemålning
Wilhelm Nowak oljemålning
Wilhelm Nowak oljemålning
Wilhelm Nowak oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WILHELM NOWAK (1868-1945): Stilleben, signerad Wihl Nowak, olja på pannå, ca 31x35 cm

595814

2018-12-10