Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
GUSTAVSBERG, bordslampor, 1 par, 1900-talets andra hälft, fot med genombruten dekor av stiliserade blommor, stämpelmärkning
Zustandsbeschreibung
Ej samstämmiga lampsocklar, krackeleringar
595818
2018-12-10
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner