Bordslampor Gustavsberg

Bordslampor Gustavsberg
Bordslampor Gustavsberg
Bordslampor Gustavsberg
Bordslampor Gustavsberg

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

GUSTAVSBERG, bordslampor, 1 par, 1900-talets andra hälft, fot med genombruten dekor av stiliserade blommor, stämpelmärkning

Zustandsbeschreibung

Ej samstämmiga lampsocklar, krackeleringar

595818

2018-12-10