Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SÅSKANNA, porslin, Kina, 1700-tal, dekor av Tobacco Leaf, höjd ca 10, längd 23,5 cm
Lagningar
595821
2018-12-10
Gör en kostnadsfri värdering här