Bordspendyl Louis XVI-stil
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BORDSPENDYL, 1800-tal, Louis XVI-stil, vit marmor, förgylld brons, urtavlan med arabiska siffror samt märkt Breant à Paris, höjd ca 48 cm, nyckel finns
Lös dekordel, lagning (marmor), urtavlan med mindre nagg
595823
2018-12-10