Gunnar Okner triptyk

Gunnar Okner triptyk
Gunnar Okner triptyk
Gunnar Okner triptyk
Gunnar Okner triptyk
Gunnar Okner triptyk
Gunnar Okner triptyk
Gunnar Okner triptyk
Gunnar Okner triptyk
Gunnar Okner triptyk
Gunnar Okner triptyk
Gunnar Okner triptyk
Gunnar Okner triptyk

Klubbat för:

3 000 SEK

5 000 SEK

GUNNAR OKNER (1920-2009), ´Les Arcs´, triptyk, olja på duk, signerad verso -97, oramade, ca 39 x 38 cm

Ytslitage

595833

2018-12-06