Maja Holtermann oljemålning

Maja Holtermann oljemålning
Maja Holtermann oljemålning
Maja Holtermann oljemålning
Maja Holtermann oljemålning
Maja Holtermann oljemålning
Maja Holtermann oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MAJA BERGH HOLTERMANN (1889-1993): Motiv från Blidö, signerad Maja Bergh Holtermann, olja på duk,ca 38x46 cm

595834

2018-12-04