Märkduk 1800-tal

Märkduk 1800-tal
Märkduk 1800-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MÄRKDUK, Sverige, daterad 1827, motiv med bl.a alfabetet, blomster, ca 28x30 cm

Skador

595848

2018-12-05