Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BYRÅ, 4-lådig, 1800-tal, fanerad i flammig björk, beslag i mässing, höjd ca 95, 95x45 cm
Slitage, märken, skador
595850
2018-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här