Steinway piano
Klubbat för:
17 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
STEINWAY & SONS, Modell Z, 1955, piano, stomme i fernissad mahogny på hjultrissor i mässing, tangenter i ebenholtz och elfenben, höjd ca 112 cm, yttermått ca 150x60 cm
Bruksslitage, ställvis krackelerad i fernissan ,i behov av stämning samt. intonering
595866
2018-12-05