Oidentifierad konstnär

Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär

Klubbat för:

200 EUR

Utropspris

300 EUR

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, landskap i skymning, 1800-tal, monogramsignerad, möjligen Frederick William Meyer (act. 1869-1922), olja på duk, 45x35 cm

595872

2018-12-27