Bergboms golvarmatur
Klubbat för:
2 200 SEK
2 000 SEK
BERGBOM, golvarmatur, mässing och läder, 1960-tal, uppsvängd fot, vit skärm, märkt med Bergbom samt med modellnummer: G-024, höjd inkl. skärm ca 155 cm
Senare skärm samt läderlindning, smärre repor
595879
2018-12-11