Bergboms golvarmatur

Bergboms golvarmatur
Bergboms golvarmatur
Bergboms golvarmatur
Bergboms golvarmatur
Bergboms golvarmatur
Bergboms golvarmatur
Bergboms golvarmatur
Bergboms golvarmatur

Klubbat för:

2 200 SEK

2 000 SEK

BERGBOM, golvarmatur, mässing och läder, 1960-tal, uppsvängd fot, vit skärm, märkt med Bergbom samt med modellnummer: G-024, höjd inkl. skärm ca 155 cm

Senare skärm samt läderlindning, smärre repor

595879

2018-12-11