Jean Tinguely Internationell grafik

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JEAN TINGUELY (Schweiz, 1925-1991): Der Kopp - 1969, signerad och numrerad Tinguely, 63/300, litografi, ca 70x52 cm

595898

2018-12-09