Slaglåsgevär signerat Collins
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SLAGLÅSGEVÄR, brittiskt, 1860-tal, signerad Collins, med Birminghamstämplar, oktagonalt kammarstycke, graverat bakåtvänt lås, valnötsstock, längd 126 cm
Senare laddstock, kompletterad laddstocksspång
595903
2018-12-05