Silverarmband Betsel

Silverarmband Betsel
Silverarmband Betsel
Silverarmband Betsel
Silverarmband Betsel
Silverarmband Betsel
Silverarmband Betsel
Silverarmband Betsel
Silverarmband Betsel

Klubbat för:

130 EUR

Utropspris

200 EUR

ARMBAND, sterlingsilver, 1980-tal, i form av betsel, längd 21,5 cm, vikt 118 g

Fine Jewelry Helsinki

Smärre bruksslitage.

595904

2018-12-14