Klubbat för:
130 EUR
Utropspris
200 EUR
ARMBAND, sterlingsilver, 1980-tal, i form av betsel, längd 21,5 cm, vikt 118 g
Fine Jewelry Helsinki
Smärre bruksslitage.
595904
2018-12-14
Gör en kostnadsfri värdering här