Omega dam arbandsur

Omega dam arbandsur
Omega dam arbandsur
Omega dam arbandsur
Omega dam arbandsur
Omega dam arbandsur
Omega dam arbandsur
Omega dam arbandsur
Omega dam arbandsur

Klubbat för:

90 EUR

Utropspris

200 EUR

ARMBANDSUR, Omega Seamaster, stål diam. 21,5 mm.

Fine Jewelry Helsinki

Repor och bruksslitage, senare rem

595910

2018-12-14