Roberto Matta Internationell grafik

Klubbat för:

5 200 SEK

2 000 SEK

ROBERTO MATTA (Chile,1911-2002): Komposition, signerad Matta, 60/100, litografi, ca 89x66 cm

Oramad, gulnader (tejpmärk), hörnveck

595915

2018-12-09