Klubbat för:
5 200 SEK
2 000 SEK
ROBERTO MATTA (Chile,1911-2002): Komposition, signerad Matta, 60/100, litografi, ca 89x66 cm
Oramad, gulnader (tejpmärk), hörnveck
595915
2018-12-09