Kjell Engman skulptur
Klubbat för:
11 000 SEK
5 000 SEK
KJELL ENGMAN (född 1946), skulptur, Kosta Boda, polykrom glasmassa, i form av fågel på sockel, signerad Kjell Engman, numrerad 726420, unik, gavs ut i en serie om 25 olika fåglar, höjd inkl. sockel med belysning 37 cm
595916
2018-12-12