Peter Fire färglitografier

Peter Fire färglitografier
Peter Fire färglitografier
Peter Fire färglitografier
Peter Fire färglitografier
Peter Fire färglitografier
Peter Fire färglitografier

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PETER FRIE (född 1947): (3) Stillben, vassblad och strandmotiv, signerade och numrerade 140/150, bladmått ca 43x60 resp. 60x43 cm

595932

2018-12-05