Allen Jones 1968 Life Class Internationell grafik
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ALLEN JONES (född 1937): Life Class: One plate, 1968, signerad och numrerad Allen Jones 38/75, färglitografi tryckt på två ark, Rives, bladmått ca 80x56 cm
Colour lithograph printed on two sheets, 1968, signed and numbered.
Oramad, gulnader, fläckar
595934
2018-12-09