Allen Jones 1968 Life Class Internationell grafik

Klubbat för:

3 600 SEK

3 000 SEK

ALLEN JONES (född 1937): Life Class: One plate, 1968, signerad och numrerad Allen Jones 38/75, färglitografi tryckt på två ark, Rives, bladmått ca 80x56 cm
Colour lithograph printed on two sheets, 1968, signed and numbered.

Oramad, gulnader, fläckar

595934

2018-12-09