Karl Eduardovitch Geftler

Karl Eduardovitch Geftler
Karl Eduardovitch Geftler
Karl Eduardovitch Geftler
Karl Eduardovitch Geftler

Klubbat för:

460 EUR

Utropspris

400 EUR

KARL EDUARDOVICH GEFTLER (1853-1918): Segelskepp, signerad och daterad -96. Akvarell 18x27 cm.

595937

2018-12-05