Feodor Feodorovitch Buchholz

Feodor Feodorovitch Buchholz
Feodor Feodorovitch Buchholz
Feodor Feodorovitch Buchholz
Feodor Feodorovitch Buchholz
Feodor Feodorovitch Buchholz
Feodor Feodorovitch Buchholz

Klubbat för:

640 EUR

Utropspris

800 EUR

FEODOR FEODOROVICH BUCHHOLZ (1857-1942): Gosse, signerad samt daterad -93. Akvarell 26x19 cm.

595938

2018-12-05