Klubbat för:
300 SEK
2 000 SEK
SKRIVBORD, 1900-talets slut, fanerad i mahogny, etikettmärkt Bengt Olof, höjd ca 73, 198x112 cm, HUTSCH, 1900-talets slut, fanerad i mahogny, med 4 lådor, höjd ca 67, 41x69 cm
Bruksslitage
595943
2018-12-05