Skrivbord och hutsch

Skrivbord och hutsch
Skrivbord och hutsch
Skrivbord och hutsch
Skrivbord och hutsch
Skrivbord och hutsch
Skrivbord och hutsch
Skrivbord och hutsch
Skrivbord och hutsch
Skrivbord och hutsch
Skrivbord och hutsch

Klubbat för:

300 SEK

2 000 SEK

SKRIVBORD, 1900-talets slut, fanerad i mahogny, etikettmärkt Bengt Olof, höjd ca 73, 198x112 cm, HUTSCH, 1900-talets slut, fanerad i mahogny, med 4 lådor, höjd ca 67, 41x69 cm

Bruksslitage

595943

2018-12-05