Per Henrik Beurling väggpendyl
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PER HENRIK BEURLING (1758-1806), väggpendyl, empire, urtavla med arabiska siffror, märkt Beurling Stockholm, förgylld, träskuren dekor, höjd ca 80 cm, pendel och nyckel finns
Slitage och dekorskador
595948
2018-12-05