Orientmatta
Valmis
2018-12-09
595960
| Korkein tarjous | 1 800 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
ORIENTMATTA, semiantik/antik, Afshar babak, signerad/ daterad, ca 200x139 cm
Skador, lagning/baksida med pålimmad textilförstärkning