Glöggryta Gustav Eriksson koppar
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GLÖGGRYTA, koppar samt mässing, Gustav Eriksson, Eskilstuna, 1920-tal, tripod, prydd med texten "Nu är det jul igen", lockknopp i form av tomte i tenn, höjd ca 25, diameter 21 cm
Lagningar
595962
2018-12-05