Glöggryta Gustav Eriksson koppar

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GLÖGGRYTA, koppar samt mässing, Gustav Eriksson, Eskilstuna, 1920-tal, tripod, prydd med texten "Nu är det jul igen", lockknopp i form av tomte i tenn, höjd ca 25, diameter 21 cm

Lagningar

595962

2018-12-05