Jordglob
2018-12-05
595974
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JORDGLOB, 1900-talets mitt, med karbok, Columbus Jordglob Iivar asp, med belysning, höjd ca 45 cm
Slitage, smärre skador