Salongsgrupp 3 delar rokokostil 1900-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SALONGSGRUPP, 3 dlr, rokokostil, 1900-talets andra hälft, lösa sittplymåer, soffans längd ca 183 cm

Bruksslitage, mindre fläckar kan förekomma.

595978

2018-12-05