Saltkar sterlingsilver London
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROBERT HARPER, saltkar, 1 par, sterlingsilver, i form av snäckskal, fotavslutningar i form av delfiner, stämplade London 1865, höjd 3, 5,5x5,5 cm, senare saltskedar medföljer
Spår av tidigare förgyllning
595991
2018-12-05