Saltkar sterlingsilver London

Saltkar sterlingsilver London
Saltkar sterlingsilver London
Saltkar sterlingsilver London
Saltkar sterlingsilver London
Saltkar sterlingsilver London
Saltkar sterlingsilver London
Saltkar sterlingsilver London
Saltkar sterlingsilver London
Saltkar sterlingsilver London
Saltkar sterlingsilver London

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROBERT HARPER, saltkar, 1 par, sterlingsilver, i form av snäckskal, fotavslutningar i form av delfiner, stämplade London 1865, höjd 3, 5,5x5,5 cm, senare saltskedar medföljer

Spår av tidigare förgyllning

595991

2018-12-05