Einar Norelius akvarell

Einar Norelius akvarell
Einar Norelius akvarell
Einar Norelius akvarell
Einar Norelius akvarell
Einar Norelius akvarell
Einar Norelius akvarell

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

EINAR NORELIUS (1900-1984), "Julgröten", signerad E.Norelius och daterad 54, akvarell, 32x24 cm

596005

2018-12-04