Einar Norelius akvarell
Vollendet
2018-12-04
596005
| Höchstes Gebot | 4 000 SEK |
| Schätzwert | 4 000 SEK |
EINAR NORELIUS (1900-1984), "Julgröten", signerad E.Norelius och daterad 54, akvarell, 32x24 cm