Eric Löfman

Eric Löfman
Eric Löfman
Eric Löfman
Eric Löfman
Eric Löfman
Eric Löfman

Klubbat för:

5 000 SEK

4 000 SEK

ERIC LÖFMAN, bestick, 37 dlr., silver, modell "Uppsala", MGAB, ca 1970-tal, bestående av: 10 bordsgafflar, 10 bordsknivar, 10 dessertskedar, 3 smörknivar, 2 kaffeskedar, osthyvel, tårtkniv, vikt exkl delar med rostfritt stål ca 710 g

Bruksslitage

596028

2018-12-04