Lars Englund Borderline / Relief
Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
LARS ENGLUND f 1933, ´Borderline´ och relieftryck, Signerad och daterad Lars Englund -94. Flätad metalltråd samt papper med relieftryck, klotets diameter ca 16 cm, bladmått ca 43x32 cm.
596030
2018-12-08