Lars Englund Borderline / Relief

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

LARS ENGLUND f 1933, ´Borderline´ och relieftryck, Signerad och daterad Lars Englund -94. Flätad metalltråd samt papper med relieftryck, klotets diameter ca 16 cm, bladmått ca 43x32 cm.

596030

2018-12-08